Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakirina pjesma "Waka Waka" - himna gradskih klubova

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakirina pjesma "Waka Waka" - himna gradskih klubova Empty
PostajNaslov: Shakirina pjesma "Waka Waka" - himna gradskih klubova   Shakirina pjesma "Waka Waka" - himna gradskih klubova Icon_minitime1sri srp 28, 2010 12:54 pm

Ako uspijete provesti noć u gradu bez da ću čujete 'bećare' kako pjevaju Shakirinu pjesmu "Waka Waka", slobodno se možete smatrati sretnima.

Shakirina pjesma "Waka Waka" - himna gradskih klubova E7jyox

Shakirina himna Svjetskog nogometnog prvenstva od grupe Black Eyed Peas i njihovog hita "I got a feeling" preuzela je titulu najbolje pjesme za gradske zabave, budući da svira u svakom klubu i pubu.

"U trenutku kada dođe na red 'Waka Waka', ljudi polude", spomenuo je Rajesh Sharma iz Elbo Rooma. "Vidite ljude kako zajedno pjevaju i plešu. U stvari, počinju navijati za "Waka Waka", a mi smo prisiljeni to im pustiti. Postoji vjerojatnost da upravo tu pjesmu čujete skoro tri puta tijekom noći."

DJ Clement D’Souza iz China Housea kaže da je tako umoran od primanja zahtjeva za ovu pjesmu da je pušta samo ako to od njega redovito zahtijevaju: "Već mi je dosta puštanja ove pjesme. Ljudi ne shvaćaju da mi DJ-evi čujemo istu pjesmu najmanje sedam puta tjedno. Ja obično ne uvažavam zahtjeve za ovu pjesmu, osim ako osoba to ne traži redovito i dobro troši novac na baru."

Nastavak članka pročitajte na forumu klikom OVDJE.
[Vrh] Go down
 
Shakirina pjesma "Waka Waka" - himna gradskih klubova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sviđa li ti se Shakirina pjesma 'Waka Waka'?
» Pjesma 'Waka Waka (This time for Africa)' potaknula kritike
» "Waka Waka" najprodavanija pjesma Svjetskog prvenstva
» "Bad Weather" - nova Shakirina pjesma?
» ANTENA ZAGREB: "Waka Waka" na listi najboljih stranih pjesama 2010.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: