Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KT Tunstall ipak nije napala Shakiru zbog "She Wolf" videa

Go down 
Autor/icaPoruka
Hannah
Admin
Hannah


Broj postova : 1338
Join date : 07.12.2009
Age : 35
Lokacija : Shakiland

KT Tunstall ipak nije napala Shakiru zbog "She Wolf" videa Empty
PostajNaslov: KT Tunstall ipak nije napala Shakiru zbog "She Wolf" videa   KT Tunstall ipak nije napala Shakiru zbog "She Wolf" videa Icon_minitime1pon kol 02, 2010 1:56 pm

Jučer smo objavili informaciju da je pjevačica KT Tunstall oštro iskritizirala Shakiru zbog njezinog "She Wolf" videa, no čini se kako je ta informacija lažna.

KT Tunstall ipak nije napala Shakiru zbog "She Wolf" videa 2425tty

Naime, mnoge internetske stranice tvrdile su da je KT Tunstall ovo izjavila za Shakirin video: "Postoje malene djevojčice koje gledaju stvari neprimjerene svojim godinama. Shakirin video me je zapravo šokirao, a mene nije lako šokirati. Bilo je to kao 'pokazuješ mi one ženske dijelove koje javnost ne bi trebala vidjeti. Nisam to tražila.' To je šokantno, ali čini se da moraju šokirati kako bi privukli pozornost", no Škotska pjevačica je negirala ovu izjavu.

Evo što je poručila svim Shakirinim obožavateljima: "Bok, ludi Shakirini obožavatelji! Mislim da je ona nevjerojatno talentirana. Tabloidi izmišljaju svakakve gluposti. Ne vjerujte svemu što pročitate."

Mnoge je začudilo to što je ugledna stranica DailyRecord.co.uk objavila ovu informaciju.
[Vrh] Go down
https://shakiraloba.forumcroatian.com
 
KT Tunstall ipak nije napala Shakiru zbog "She Wolf" videa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Avril Lavigne javno napala Shakiru
» KT Tunstall oštro iskritizirala Shakiru
» "She Wolf" by "The Trinity Quirks"
» "She Wolf" na ljestvici najprodavanijih albuma u Rusiji
» Ipak nećemo gledati Shakiru u ulozi suca American Idola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: