Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Interview s osobom koja se snimila Shakiru kako pleše u fontani Barcelone

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Interview s osobom koja se snimila Shakiru kako pleše u fontani Barcelone Empty
PostajNaslov: Interview s osobom koja se snimila Shakiru kako pleše u fontani Barcelone   Interview s osobom koja se snimila Shakiru kako pleše u fontani Barcelone Icon_minitime1sri kol 25, 2010 2:10 am

"Guachu", kako mu je draže da ga zovemo, snimio je kolumbijsku pjevačicu Shakiru kad se iznenada okupala u fontani na javnom trgu Barcelone.

Interview s osobom koja se snimila Shakiru kako pleše u fontani Barcelone 9ub5p3 Interview s osobom koja se snimila Shakiru kako pleše u fontani Barcelone 29xzx4

KAKO JE BILO VIDJETI SHAKIRU U FONTANI?
- Pa, zamislite dojam koji smo stekli, pogotovo zato jer smo bili upravo izašli iz obližnjeg restorana. Bili smo vrlo opušteni, ne znajući što će se dogoditi. Nakon što smo se s mojim sinom igrali u dječjem parku pokraj fontane, otišli smo u automobil i na semaforu skoro ispred fontane smo vidjeli kako su neki ljudi i fotografi počeli trčati. Moja supruga mi je rekla: "Sigurno je tamo netko poznat." Otišli smo malo naprijed i vidjeli smo malenu ženu izrazito plave kose kako pleše u fontani. Moja supruga je odmah rekla da je to Shakira, no svi iz automobila smo joj govorili da je luda, pa smo se okrenuli i na raskrižju u blizini fontane smo vidjeli da se autobus zaustavio sa strane i da ljudi gledaju, zbog čega smo znali da je tamo zaista netko poznat. Kakvo iznenađenje! Stajali smo pored fontane i samo tri metra ispred nas je Shakira plesala u fontani. Svoju prvu reakciju smo izrazili spustivši prozore automobila, a ja sam vikao: "Shakira, što ti radiš ovdje?"


Zašto odmah nije ušao sa Shakirom u fontanu, što se dogodilo nakon njegovog snimanja videa te mnogo više saznajte iz njegove izjave klikom OVDJE.
[Vrh] Go down
 
Interview s osobom koja se snimila Shakiru kako pleše u fontani Barcelone
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakiru bi mogli tužiti zbog plesa u fontani i vožnje bez kacige
» Latin Grammy: Shakira proglašena Osobom godine
» Shakira snimila duet s libanonskim pjevačem
» Shakira snimila DVD turneje i odletjela iz Pariza s Piquéom
» Glazba koja svira na Shakirinim koncertima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: