Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira inspirirala Petra Dugandžića, kandidata Supertalenta

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira inspirirala Petra Dugandžića, kandidata Supertalenta Empty
PostajNaslov: Shakira inspirirala Petra Dugandžića, kandidata Supertalenta   Shakira inspirirala Petra Dugandžića, kandidata Supertalenta Icon_minitime1uto ruj 21, 2010 7:48 pm

Petar Dugandžić, otvoreni mladić iz Ljubuškog, koji je svojom plesnom točkom u Supertalentu već izazvao naklonost publike i žirija, dao je interview.



19-godišnji Petar, ne samo što se iskazao svojim nastupom, već je u razgovoru pokazao zanimljivu i veselu osobnost te pružio poprilično dosta materijala kojim se detaljnije predstavlja i euforično opisuje svoj doživljaj ovog velikog showa. Tako nam ovaj samouki plesač najavljuje pravi spektakl za slijedeći nastup i otkriva kako ga je Shakira inspirirala na ples, što priprema za slijedeći nastup i kome je slao poruku isprike nastupom koji smo gledali.

PITANJE: Jesi zaista samouk, nikada nisi išao na neki plesni tečaj?

PETAR DUGANDŽIĆ: Apsolutno samouk, nikad nisam išao ni na jedan tečaj, ništa. Sam se učim preko video spotova već dosta godina, a na to me najviše inspirirala Shakira u spotu 'Whenever, Wherever'. Bilo mi fascinantno kad sam vidio kako se uvija, izvija, wouw! Šta je ta radila sve sa stomakom, haha! Tako sam krenuo sam s vježbanjem.

Ostatak interviewa pročitajte klikom OVDJE.
[Vrh] Go down
 
Shakira inspirirala Petra Dugandžića, kandidata Supertalenta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira pokrenula novu liniju proizvoda "S by Shakira"
» Shakira predstavila parfem "S by Shakira" u Čileu
» Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale
» Shakira VS. Thalía
» Shakira na 60 naslovnica!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: