Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira @ The Today Show - 23. rujna

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira @ The Today Show - 23. rujna Empty
PostajNaslov: Shakira @ The Today Show - 23. rujna   Shakira @ The Today Show - 23. rujna Icon_minitime1čet ruj 23, 2010 10:33 pm

Shakira je 23. rujna bila gost emisije "The Today Show".
Donosimo vam kratki prijevod onoga što je izjavila tijekom interviewa.




Radim na obrazovanju od svoje 18. godine. Tada sam započela s radom svoje organizacije u Kolumbiji i od tada gradimo škole u područjima sukoba, unutrašnjeg raseljavanja, krajnjeg siromašta i gdje djeca nema pristup obrazovanju, što sam uvijek smatrala pravom stečenim rođenjem, no, nažalost, u zemljama poput moje i općenito u zemljama u razvoju, obrazovanje se nekad smatra luksuzom. Ja ga smatram najvažnijom imovinom koju netko može primiti.

Video za singl "Loca" sam smislila u dva dana. Sastoji se od šetnje po ulicama Barcelone , eksperimentiranja i življenja kao avanture. Što se dogodi, dogodi se. Završila sam skačući na motoru bez kacige i skačući u javnoj fontani. Mislim da će me vjerojatno tužiti. Bilo je mnogo polemika nakon snimanja ovog videa jer su neki ljudi iz vlade raspravljali o tome bi li me trebali tužiti. Ja iskreno mislim da bi me trebali tužiti. U redu je, platit ću to jer nisam nosila kacigu. Trebala sam je nositi, slažem se.

Jedan od najnevjerojatnih darova koje mi je moja glazba dara jest prilika da toliko puno mogu putovati, biti u dodiru s toliko kultura i ljudi s različitim idealima. Imam priliku vidjeti svijet. Bila sam na mjestima gdje nikad nisam očekivala. Nastupala sam u Indiji, Egiptu, usred piramida. To je bilo nevjerojatno.

Trebala bih biti motivirana jer nakon toliko mnogo godina bih trebala biti malo smirenija u vezi svega. Volim ono što radim. Uvijek si postavljam nove izazove. Pretpostavljam da sam još uvijek gladna.

U zadnje vrijeme ne slušam tako puno glazbu. Možda zato što radim.
[Vrh] Go down
 
Shakira @ The Today Show - 23. rujna
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira @ Escandalo TV - 23. rujna
» Shakira @ The Ellen DeGeneres Show
» Shakira @ Alan Carr: Chatty Man show
» Shakira obožavateljima priredila show na snimanju videa u Barceloni
» Shakira gost showa "Late Show with David Letterman"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: