Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 EL HERALDO: Shakira o novom albumu i planovima za budućnost

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

EL HERALDO: Shakira o novom albumu i planovima za budućnost Empty
PostajNaslov: EL HERALDO: Shakira o novom albumu i planovima za budućnost   EL HERALDO: Shakira o novom albumu i planovima za budućnost Icon_minitime1pon stu 01, 2010 1:46 am

U ekskluzivnom interview za El Heraldo, Shakira je objasnila proces nastanka njezinog novog "Sale El Sol" albuma, a govorila je i o glazbenom projektu s harmonikašem Egidiom Cuadradom i gajdašicom Maité Montero.

EL HERALDO: Shakira o novom albumu i planovima za budućnost 33wxe13

Istaknula je da je Barranquilla i dalje njezina kuća i da, kada sam osjeća umorno, želi doći u svoju domovinu, koju smatra "najboljim mjestom za život na svijetu".


U kakvom umjetničkom smjeru se preusmjerila Shakira sa 'Sale El Sol'?
U umjetničkom smjeru moga srca i moga duha. Oslobodila sam inspiraciju u studiju, razmišljajući samo o onome o čemu želim pjevati.


Što je ovaj album u tvom umjetničkom procesu?
Svježina, sloboda, traženje gdje me srce najviše vuče.


Kakav je bio kreativni proces s Reneom iz grupe Calle 13 prilikom stvaranja 'Gordite'?
Jako zabavan. Došao je u moju kuću na Bahamima kako bi proveo dugi vikend. Puno smo se zabavljali. Smijali smo se, plesali i isprobavali tisuću instrumenata. Mislim da se u pjesmi primijeti da smo se vrlo zabavljali. René ima svjetlu glavu, punu ideja koje izlaze u sekundi. S njime pisati je vrlo dobro iskustvo.


Rugaš se samoj sebi (zbog fizičkog izgleda od prije nekoliko godina) u toj pjesmi?
Mislim da smo se zabavili više nego bilo što drugo. Smijali smo se kao nikad u životu. Sviđa mi se koncept pjesme i sviđa mi se što mi to kaže. Nama s Kariba se sviđaju obline. Obline vrijede mnogo!


Rekla si da se s ovim albumom osjećaš slobodno. Što je sloboda za tebe?
Raditi ono što želiš, slijediti ono što ti se sviđa, ne misliti više, nego u ovom trenutku napraviti pjesmu s prijateljem. Nema prošlosti ni budućnosti, nego se treba povezati s onim na što te tvoj duh poziva u trenutku kada zgrabiš gitaru.


Ostatak zanimljivog interviewa pročitajte klikom OVDJE.
[Vrh] Go down
 
EL HERALDO: Shakira o novom albumu i planovima za budućnost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira o novom albumu "Sale El Sol"
» Shakira u studiju radi na novom albumu
» Shakira u studiju radi na novom albumu
» Shakira o novom albumu: "Vraćam se svojim korijenima!"
» Detalji o novom "Sale El Sol" albumu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: