Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira i Antonio prekinuli dugogodišnju ljubavnu vezu

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira i Antonio prekinuli dugogodišnju ljubavnu vezu Empty
PostajNaslov: Shakira i Antonio prekinuli dugogodišnju ljubavnu vezu   Shakira i Antonio prekinuli dugogodišnju ljubavnu vezu Icon_minitime1uto sij 11, 2011 7:45 pm

Prošle godine, mediji su Gerarda Piquéa naveli kao razlog ljubavne krize između Shakire i Antonia de la Rue, sina bivšeg argentinskog predsjednika, no pjevačica je te navode demantirala.

Shakira i Antonio prekinuli dugogodišnju ljubavnu vezu Okwjtf

Unatoč tome, par je odlučio prekinuti svoju dugogodišnju ljubavnu vezu, iako tvrde da je samo riječ o privremenom prekidu. Evo što su naveli u priopćenju na Shakirinoj službenoj stranici:

Citat :
Dragi prijatelji,

Tijekom naših gotovo 11 godina veze, voljeli smo jedno drugo istinski, vodili brigu jedno o drugome i međusobno se podupirali. To su bile najljepše godine naših života i, zahvaljujući toj ljubavi i poštovanju koje dijelimo jedno za drugo, bili smo izniman par i partneri.

Međutim, od kolovoza 2010. godine, donijeli smo međusobnu odluku o tome da uzmemo predah od naše romantične veze. Tijekom tog vremena, nastavili smo raditi zajedno ruku pod ruku, ostali smo bliski i detalje smo zadržali posve privatno, sve do sada.

Ovo razdoblje prekida vidimo kao privremeno i kao vrijeme za pojedinačni rast, dok ćemo i dalje biti partneri u poslovnom i profesionalnom životu.

Antonio nastavlja nadgledati i voditi moj posao i zastupati moje interese u vezi karijere, kao što je to uvijek i činio. Idemo naprijed kao partneri, razvijajući zajedno projekte, radeći ruku pod ruku i u bliskoj komunikaciji. Naše prijateljstvo i razumijevanje jedno drugoga je čvrsto i neuništivo.

Htjeli bismo vas obavijestiti da nećemo davati interviewe ili izjave s obzirom na ovo pitanje i unaprijed cijenimo vaše razumijevanje i poštovanje tijekom ovog osjetljivog vremena u našim životima.

Shakira i Antonio
Shakira je uvijek jasno isticala da se ne planira udati za Antonia, već da želi biti njegova vječna djevojka, ali, usprkos tome, nikada nije krila svoju želju da postane majka. "Moje tijelo osjeća želju za rađanjem i moj biološki sat otkucava. Traži od mene da ima veliki trbuh u kojemu će biti dijete", komentirala je.

Medijima je potvrdila da će to biti "projekt" na kojem će raditi sa sada već bivšim dečkom Antoniom, i to nakon što završi svjetsku turneju "The Sun Comes Out". Nije htjela da dijete na svijet dođe kad bude imala previše obveza na poslovnom planu, već je željela u potpunosti se posvetiti majčinstvu i na svijet donijeti dijete u mirnom trenutku.

Osim s Gerardom Piqueom, pjevačicu su mediji povezivali i s tenisačem Rafaelom Nadalom, i to pogotovo nakon što su zajedno snimili video za singl "Gypsy". Shakira je i tu priču demantirala, ističući jasno da među njima nema ništa više od prijateljstva.

Vijest o prekidu poznatog para nakon skoro 11 godina veze šokirala je cijeli svijet. Svoje mišljenje možete podijeliti s ostalim članovima foruma klikom OVDJE.
[Vrh] Go down
 
Shakira i Antonio prekinuli dugogodišnju ljubavnu vezu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira potvrdila vezu s Gerardom Piquéom!
» Shakira negirala vezu s Gerardom Piquéom
» Shakira demantirala vezu s Piqueom i seli u Barcelonu u bivši samostan
» Shakira i Antonio na dolasku u Barcelonu
» Shakira i Antonio traže kuću na Ibizi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: