Shakira uzbuđena zbog gola svoga dečka Gerarda

Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira uzbuđena zbog gola svoga dečka Gerarda Empty
PostajNaslov: Shakira uzbuđena zbog gola svoga dečka Gerarda   Shakira uzbuđena zbog gola svoga dečka Gerarda Icon_minitime1pon tra 04, 2011 12:23 pm

Shakira nije mogla suzdržati uzbuđenje 02. travnja, kada je njezin dečko Gerard Piqué postigao gol kojim je Barceloni osigurao pobjedu na utakmici protiv Villarreala.

Shakira uzbuđena zbog gola svoga dečka Gerarda 2e3ohdt

Kolumbijka je uzviknula: "Jeste li vidjeli? Posvetio mi ga je", kada je igrač prekrižio ruke i stavio prste kao škare.

Pjevačica je oko 14:00 h stigla u restoran Lipps hotela gdje je boravila u Polancu kako bi sa svojim bratom nešto pojela i pogledala utakmicu na velikom ekranu.

Tijekom prvog poluvremena, pjevačica je pažljivo promatrala susret, pijući uvoznu vodu i limunadu. "Oops! Skoro! O, ne! Hajde, Barca!", uzvikivala je svaki put kad je momčad njezina dečka prišla cilju.

Shakira uzbuđena zbog gola svoga dečka Gerarda 281x75f

Kada je Piqué bio opomenut, pjevačica je postala zabrinuta. Na kraju prvog poluvremena, konobari su joj poslužili prženog lubina, pire krumpir i kuhano povrće.

U 66. minuti igre, Piqué je zabio gol, a Shakira nije mogla suzdržati uzbuđenje, već je ustala, počela vrištati i uzbuđeno pljeskati. Nakon proslave, popila je vruću čokoladu, a za stolom joj je pridružio bivši dečko Antonio de la Rúa, koji je i dalje njezin zastupnik, podijelivši s njome uzbuđenje.

Shakira uzbuđena zbog gola svoga dečka Gerarda 5mzdi9

Po završetku utakmice, Shakira je pozirala s konobarima i nekoliko obožavatelja te podijelila autograme, nakon čega se vratila u hotelsku sobu.