Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale Empty
PostajNaslov: Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale   Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale Icon_minitime1sub lip 18, 2011 4:33 pm

S by Shakira Eau Florale je zamišljen kao cvjetna eksplozija koja izražava pozitivne vibracije i vitalnost. Opisan je kao moderni cvjetni miris pozitivne energije, pun ženstvene senzualnosti.

Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale 10sc5mb

Citat :
"Nakon rada na parfemu S by Shakira, postala sam zainteresirana za mogućnost izražavanja osjećaja kroz mirise. To je slično procesu stvaranja melodije: određene kombinacije akorda potiču različite osjećaje slušatelja. Kako sam se više uključila u zadivljujući svijet parfema, htjela sam odvesti ovu ideju dalje i rezultat je S by Shakira Eau Florale."

CVJETNA SVJEŽINA: jasmin, heliotrop
NOTE SREĆE: svježe šumsko voće; malina, kupina, borovnica
KREMASTA SENZACIJA: mošus, vanilija


Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale Bdmzbb

Citat :
"Ovaj parfem savršeno pristaje uz S by Shakira budući da sadrži dosta istih elemenata, ali gleda na njih iz druge perspektive. Moglo bi se reći kako S by Shakira Eau Florale odražava moju nježniju i ženstveniju stranu. To je izraženo rozim tonovima bočice: bočica je ista kao i za S by Shakira, ali je blaža i ženstvenija. Može biti za drugi trenutak ili drugo raspoloženje; možda kad se osjećate romantično!"

Shakira je 29. siječnja snimila reklamu za ovaj parfem, a redatelj je bio njezin dugogodišnji suradnik i prijatelj Jaume de Laiguana. Slike pogledajte klikom OVDJE.

S by Shakira Eau Florale je dostupan kao 50 i 80 ml EDT, losion za tijelo od 100 ml i dezodorans od 150 ml.
[Vrh] Go down
 
Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Reklama za parfem S by Shakira Eau Florale
» Shakira u pustinji Maroka na snimanju za novi parfem
» Perú: Shakira bi mogla doći predstaviti svoj novi parfem
» Shakira predstavila parfem "S by Shakira" u Čileu
» Reklama za Shakirin "S by Shakira" parfem

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: