Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Shakira odbila suradnju s Pitbullom na pjesmi "Give Me Everything"

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin

Broj postova : 6114

PostajNaslov: Shakira odbila suradnju s Pitbullom na pjesmi "Give Me Everything"   čet srp 14, 2011 12:53 am

Shakira je propustila priliku da se još jedna njezina pjesma nađe na samom vrhu ljestvice u SAD-u kada je, zbog osobnih razloga, odbila suradnju s Pitbullom na hitu Give Me Everything.

Reper je otkrio kako je kolumbijska pjevačica bila njegov prvi izbor za tu pjesmu, ali nije pristala.

Citat :
Pokušao sam postići da Shakira surađuje sa mnom na albumu, ali zbog osobnih problema s kojima se suočavala, nije to mogla učiniti.
Na Shakirino mjesto došla je pjevačica i model Nayer, a pridružio im se i Ne-Yo, čime su s vrha glazbene ljestvice u SAD-u prošli tjedan maknuli Adele.

Ne zna se točno što je spriječilo Shakiru da svoj talent ponovno ujedini s Pitbullom u studiju, ali moguće je da je riječ o prekidu dugogodišnje veze s Antoniom de la Ruom i početku nove s nogometašem Barcelone Gerardom Piqueom.

IZVOR:
impre.com

Shakira odbila suradnju s Pitbullom na pjesmi "Give Me Everything"
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Denmark Of Peace
» Give me heart attack!
» HSC 123 | Westlife - Pecequ | Kutak 69
» HSC 115 Fairyland | Asteria - Spectrum of life | Prijave