Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira nastupila na Glastonbury festivalu

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira nastupila na Glastonbury festivalu Empty
PostajNaslov: Shakira nastupila na Glastonbury festivalu   Shakira nastupila na Glastonbury festivalu Icon_minitime1ned lip 27, 2010 12:36 am

Shakira je danas, 26. lipnja, nastupila u Engleskoj na Glastonbury festivalu.

Shakira nastupila na Glastonbury festivalu 121zcqt

TRACK LISTA
1. Intro + Ojos Así
2. Whenever, Wherever
3. Si te vas
4. Underneath Your Clothes
5. Gordita (ft. René /Calle 13)
6. Explore
7. She Wolf
8. Waka Waka
9. Intro Piano + Hips Don’t Lie (ft. Albert Menendez)


Kolumbijska pjevačica Shakira započela je svoj koncert s trbušnim plesom tijekom izvedbe "Ojos Así", čime je hipnotizirala sve prisutne. "Tako mi je drago što sam ovdje", rekla je okupljenoj masi. "Zapamtite, danas sam potpuno i samo vaša."

Rasplesala je publiku poznatim hitom s "Laundry Service" albuma; "Whenever, Wherever", a nastavili su se njihati uz ritam pjesme "Underneath Your Clothes".

Na sceni joj se pridružio René, pjevač grupe Calle 13, s kojim je izvela duet "Gordita Caliente", a poslije toga je na red došla Shakirina verzija pjesme "Islands" grupe The XX. Prije njezine izvedbe, pjevačica se obratila publici: "Ovo je jedna od mojih najdražih grupa, The XX. Sigurna sam da je znate."

"She Wolf" je dodao osjećaj diska, a kolumbijska pjevačica je nastupila i s himnom Svjetskog prvenstva "Waka Waka (This Time For Africa)", rekavši publici: "Sutra će se održati velika utakmica (Engleska - Njemačka) koju planiram gledati u pubu na istoku Londona. Da vas malo čujem za Englesku!"

Albert Menendez je zamijenio Wyclefa Jeana u izvedbi svjetki poznatog hita "Hips Don't Lie", čime je Shakira završila svoj koncert na Glastonbury festivalu.

Slike s ovog događaja pogledajte u našoj galeriji slika klikom OVDJE, a videe nastupa pogledajte na forumu klikom OVDJE.

[Vrh] Go down
 
Shakira nastupila na Glastonbury festivalu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira na Glastonbury festivalu?
» Shakira & Calle 13 na Glastonbury festivalu
» POTVRĐENO: Shakira će sudjelovati na Glastonbury festivalu
» Shakira na Glastonbury festivalu pjevala "Inevitable"?
» Shakira nastupila na festivalu Rock in Río

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: