Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira želi "da hobotnica nije pogriješila"

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira želi "da hobotnica nije pogriješila" Empty
PostajNaslov: Shakira želi "da hobotnica nije pogriješila"   Shakira želi "da hobotnica nije pogriješila" Icon_minitime1sub srp 10, 2010 3:58 pm

Kolumbijska pjevačica Shakira, zvijezda svečanosti zatvaranja Svjetskog prvenstva, želi da se hobotnica nije zabunila u vezi utakmice Nizozemska-Španjolska.

Shakira želi "da hobotnica nije pogriješila" K221cw

Naime, njemačka hobotnica Paul predvidjela je pobjedu Španjolske za utakmicu koja će se sutra održati. Evo što je Shakira izjavila tijekom FIFA interviewa: "Moram priznati da, kao Hispanjolka, imam moralnu obvezu podržati Španjolsku, ali, osim toga, imam dobre prijatelje u momčadi. Želim najbolje Španjolskoj i da hobotnica nije pogriješila."

Shakira je istaknula: "Obje momčadi su nevjerojatne. Nizozemska nije izgubila niti jednu utakmicu i svidjele su mi se sve akcije Davida Ville i Piqué, koji dobro igra obranu. Sneijder je također vrlo dobar, kao i Leo Messi, kojeg sam skoro zaboravila."

S obzirom na utakmicu za treće mjesto; Urugvaj-Njemačka, poželjela je "svu sreću Urugvaju", zemlji u kojom ima nekretninu gdje je stvorila službenu himnu Svjetskog prvenstva, pjesmu "Waka Waka".

"Provodila sam nekoliko dana na svojoj farmi u Urugvaju i jednog dana, dok sam se šetala po spremištu kukuruza, na pamet mi je pala pjesma 'Waka Waka'. Kad sam stigla kući, rekla sam: 'Već je imam.' Snimila sam verziju samo s gitarom i shvatila sam da je vrlo moćna", objasnila je kolumbijska pjevačica.

IZVOR:
As.com
[Vrh] Go down
 
Shakira želi "da hobotnica nije pogriješila"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira nije osvojila "Do Something" nagradu
» Shakira želi upoznati Capdevilu
» Shakira želi upoznati svog čileanskog imitatora
» Shakira želi sastanak s brazilskom predsjednicom za dobrobit djece
» KT Tunstall ipak nije napala Shakiru zbog "She Wolf" videa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: