Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira na FIFA konferenciji za medije

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira na FIFA konferenciji za medije Empty
PostajNaslov: Shakira na FIFA konferenciji za medije   Shakira na FIFA konferenciji za medije Icon_minitime1ned srp 11, 2010 5:09 pm

Nakon nastupa na Kick-off koncertu za ovo Svjetsko nogometno prvenstvo, Shakira će danas, 11. srpnja, u Južnoj Africi izvesti službenu himnu prvenstva, "Waka Waka (This Time for Africa)", prije nego što igrači Nizozemske i Španjolske zakorače na teren Soccer Citya.

Shakira na FIFA konferenciji za medije 2w32w45

Kolumbijska pjevačica, koja je prije nastupila u finalu Svjetskog prvenstva 2006. godine u Njemačkoj, nakon proba je našla vremena za razmišljanje o mjesecu "nadahnuća" i za stranicu FIFA.com je objasnila zašto navija za Španjolsku i zašto se zaljubila u nogomet i južnoafričke domaćine.

ŠTO TI JE NAJVIŠE SVIDJELO U VEZI BORAVKA U JUŽNOJ AFRICI?
Mislim da je ovaj cijeli mjesec koja sam provela u Južnoj Africi bio mjesec nadahnuća, toliko poticajan, jedan od najsretnijih mjeseci moga života u posljednjih nekoliko godina. Bilo je vrlo uzbudljivo buditi se svakoga jutra veseleći se utakmicama i novinama samo kako bih otvorila dio o sportu jer sam postala velika obožavateljica nogometa. Stanovnici Južne Afrike su definitivno vrhunac ovog Svjetskog prvenstva. Nevjerojatni su, tako radosni, izražajni i ljubazni. Osjećala sam ljubav od prvog dana kada sam stigla, svaki dan sve više i više. Po prvi put u mom životu, stigla sam u imigraciju i vidjela sam imigracijske časnike kako zapravo plešu i pjevaju Waka Waka. To je bilo tako nevjerojatno iskustvo.

JESI LI PRISUSTVOVALA NEKOJ UTAKMICI?
Bila sam na tri utakmice. Na prvu utakmicu sam otišla odmah poslije Kick-off koncerta; Meksiko-Južna Africa. Bila sam i na utakmicama Argentina-Nigerija te Španjolska-Paragvaj. Danas ću ići na utakmicu Španjolska-Nizozemska.

KOJE MOMČADI SI PODRŽAVALA?
Naravno da sam podržavala latinoameričke momčadi. Mislim da su odigrali izvanrednu ulogu u ovom Svjetskom prvenstvu; Argentina, Urugvaj, Paragvaj, Brazil, no mislim da je Španjolska prilično nevjerojatna i podržavam je. To je moja moralna dužnost, ja sam Hispanjolka i moram podržavati španjolsku momčad.

Shakira na FIFA konferenciji za medije 4jrxap Shakira na FIFA konferenciji za medije 1hxms6 Shakira na FIFA konferenciji za medije S1qja1 Shakira na FIFA konferenciji za medije 1zbrtxx

MOŽEŠ LI DATI SVOJU PROGNOZU ZA FINALE?
Ne bih se usudila prognozirati rezultat, no mislim da morate vjerovati hobotnici. Dakle, što Paul kaže, ja se slažem.

JESI LI NEŠTO NAUČILA VJEŽBAJUĆI I NASTUPAJUĆI S JUŽNOAFRIČKOM GRUPOM FRESHLYGROUND?
Apsolutno. Freshlyground je tako nevjerojatna grupa. Zolanin glas je vrlo jedinstven i nevjerojatan. Volim zvuk ove grupe i kako kombiniraju različite utjecaje i pop glazbu. Oni su izvanredan talent. Bila sam vrlo zadovoljna radeći s njima i oslanjajući se na njihov talent za Waka Waka pjesmu.

KOJA JE TVOJA NAJBOLJA USPOMENA NA PRVENSTVO?
Jedan od nezaboravnih trenutaka koje sam doživljela se dogodio kad sam se zaglavila u prometu dok sam išla na utakmicu Argentina-Nigerija. Vidjela sam ljude na ulici kako izlaze iz svojih automobila, plešu, pjevaju i daju mi toliko zagrljaja. Nikad nisam primila toliko zagrljaja u jednom mjesecu! Oni su tako ljubazni i slatki. Cijelo vrijeme na njihovim licima vidite osmijeh i to je prilično nadahnjujuće. To je ono što je definitvno oblikovalo ovo Svjetsko prvenstvo.
Također, to je utjecalo na čitav okoliš, okolicu i raspoloženje turista jer mislim da se turisti hrane energijom lokalnog stanovništva. Mještani su bili tako ljubazni prema njima da se nitko ne može žaliti. Vidjeli ste duh integracije, poštovanje i toleranciju na terenu i stadionu, također. Vidite kako se nogometaši grle poslije utakmice, kako su navijači u potpunom skladu s nogometnim navijačima suprotne ekipe. Mislim da se to događa upravo zbog toga što se Svjetsko prvenstvo održava u Južnoj Africi. To utječe na svačije stanje uma na tako mnogo načina.


Klikom OVDJE možete pogledati video ovog ekskluzivnog interviewa.

Osim toga, Shakira je u društvu maskote Zakumi 10. srpnja predstavila Jo'bulani loptu kojom će se večeras igrati finalna utakmica u Johannesburgu.

IZVOR:
FIFA.com
[Vrh] Go down
 
Shakira na FIFA konferenciji za medije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira svojim trbušnim mišićima očarala naše medije
» Shakira zabljesnula na dodjeli FIFA Ballon D'Or 2011
» Shakira pokrenula novu liniju proizvoda "S by Shakira"
» Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale
» Shakira predstavila parfem "S by Shakira" u Čileu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: