Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira: Interview za Premios Juventud (Univision)

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira: Interview za Premios Juventud (Univision) Empty
PostajNaslov: Shakira: Interview za Premios Juventud (Univision)   Shakira: Interview za Premios Juventud (Univision) Icon_minitime1čet srp 15, 2010 10:57 pm

Univision.com pružio je priliku Shakirinim obožavateljima da joj postave pitanja na koja je pjevačica odgovorila u interviewu prije dodjele "Premios Juventud" nagrada.



PITANJE: Mnogi ne znaju odakle dolazi 'Waka Waka'. Čula sam da je to jedna stara pjesma, ali možeš li mi objasniti? Mislila sam da si je ti skladala.
ODGOVOR: Pa, 'Waka Waka' znači 'sja' na swahili jeziku, koji se govori u Africi. Refren pripada jednoj popularnoj pjesmi Camerúna, koju sam slušala kao mala i uvijek sam nešto htjela učiniti s tom pjesmom. Iskoristila sam ovu priliku i ovaj trenutak kako bih iskoristila taj refren, a ostatak pjesme sam ja skladala.

PITANJE: Čujem da radiš na novom španjolskom albumu koji ima veze s 'Pies Descalzos' albumom, mojim najdražim.
ODGOVOR: Da, već završavam album. Već je skoro gotov, a zove se 'Sale el Sol'. Sadrži pjesme koje me podsjećaju na 'Pies Descalzos' i 'Donde estan los ladrones' ere. Možda zato jer sadrži vrlo romantičan dio, ali i jedan rock te latino dio. Ta tri dijela su vrlo jasna u ovom albumu. Bila sam u Dominikanskoj Republici kako bih uhvatila ritmove tog mjesta, pogotovo merengue. Osjećam se zaista poistovjećeno sa svakom pjesmom.

PITANJE: Kada plešeš kao vučica ili Romkinja, jesi li svjesna kako sexy izgledaš? Sviđaš mi se!
ODGOVOR: Mnogo hvala. Eh, pa ne znam. Htjela sam izgledati malo više sexy s prethodnim albumom "She Wolf" i bilo je to kao nešto s čime sam trebala eksperimentirati i osjetiti to; biti u kontaktu sa svojom ženstvenošću, senzualnošću.



PITANJE: Shakira, odakle ti inspiracija za "Gypsy" i zašto si izabrala Nadala?
ODGOVOR: Vrlo dobro pitanje. Mislim da mi je za pjesmu "Gypsy" inspiracija bio moj vlastiti život, način na koji sam živjela, mjesta koja sam posjetila, ljudi na koje sam naišla. To je ono što čini pojedinca; mjesta koja posjećuješ i ljudi koje susrećeš. Mislim da je ova pjesma jasan odraz tog ludog života kojeg sam vodila. Činilo mi se da bi Nadal dobro izgledao u ovom videu i ispao je dobar, zar ne?

PITANJE: Za 'Primer Impacto' si dala prekrasan interview o svom odnosu s Antonijom. Već ste 10 godina zajedno, zar ne?
ODGOVOR: Da, 10 godina. Odličan je partner i vrlo smo sretni.
PITANJE: Mnogi govore da si rekla da ćeš, nakon završetka turneje, odlučiti roditi dijete. Je li to istina ili ćeš još čekati?
ODGOVOR: Trenutno, prvo je prvo. Krećem na turneju u rujnu po Americi, a onda ćemo nastaviti u Europi i Latinskoj Americi. Jako želim objaviti ovaj novi album. Vjerujem da, kada me prođe sva ta volja za turnejom i budućim projektima, morat ćemo postati ozbiljni u vezi druge teme, no već ćemo vas obavijestiti.

PITANJE: Toliko putujući i gledajući zemlje s tako bogatom hranom, nije ti teško paziti na prehranu?
ODGOVOR: Da, zamisli. Obožavam hranu. Sviđa mi se sve, baš sve. Jedino što ne volim je aniš. Sve ostalo mi se sviđa. Mislim da je važno ići u teretanu ili vježbati skoro svaki dan kako bi tijelu poslao poruku aktivnosti. Tijelo zna da je osoba aktivna. Na taj način je lakše jesti jer inače je teško žrtvovati se zbog tijela. Vjerujem da je važno uspostaviti ravnotežu tijela i uma, a to se može. Dnevna doza čokolade je potrebna, barem meni. Nije prošao niti jedan dan u mome životu, a da nisam pojela nešto slatko. Ne mogu se odreći šećera i čokolade, moje ovisnosti.

Mnogo hvala svima što ste poslali svoja pitanja. Puno vas volim i hvala vam na podršci i što ste me pratili cijeli ovaj mjesec tijekom Svjetskog prvenstva. Znam da ste bili vrlo vjerni, plešući i pjevajući 'Waka Waka'. Osjećala sam vas svo vrijeme i zaista hvala na ljubavi. Šaljem vam veliki poljubac i puno vas volim.

PRIJEVOD INTERVIEWA: Shakira Loba Forum©
[Vrh] Go down
 
Shakira: Interview za Premios Juventud (Univision)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira na dodjeli nagrada "Univision Premios Juventud 2010"
» Shakira @ Premios Juventud 2010
» PREMIOS JUVENTUD: Shakira na konferenciji za novinare
» Shakira nominirana u sedam kategorija za Premios Juventud
» Shakira najsexy na dodjeli "Premios Juventud" nagrada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: