Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira na dodjeli nagrada "Univision Premios Juventud 2010"

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira na dodjeli nagrada "Univision Premios Juventud 2010" Empty
PostajNaslov: Shakira na dodjeli nagrada "Univision Premios Juventud 2010"   Shakira na dodjeli nagrada "Univision Premios Juventud 2010" Icon_minitime1pet srp 16, 2010 4:02 pm

Jučer, 15. srpnja, održala se dodjela Univision nagrada "Premios Juventud", a osim što je svojim nastupom otvorila ceremoniju, Shakira je osvojila nagrade.

Shakira na dodjeli nagrada "Univision Premios Juventud 2010" 25a7y8w Shakira na dodjeli nagrada "Univision Premios Juventud 2010" Rrnr6w

Kolumbijska pjevačica otvorila je show izvedbom himne Svjetskog prvenstva "Waka Waka" i pjesme "Gitana". Podsjećamo vas da je Shakira bila nominirana u tri kategorije, a nagradu je osvojila u kategoriji "Moj najdraži video" zbog sexy videa "Loba".

Nakon što je lijepa pjevačica čula da je dobila nagradu, poljubila je svoje roditelje i otišla na pozornicu po nagradu koju joj je uručila Selena Gomez. "Mnogo hvala. Ne znate kako ste me večeras usrećili. Bila je ovo tako lijepa večer jer sam vas vidjela i tako blizu osjetila. Hvala na ovoj nagradi koju ste mi vi dali pa je vama i posvećujem. Puno vas volim", rekla je Shakira okupljenoj masi koja je vrištala njezino ime.

Zbog njezinog umjetničkog i humanitarnog rada, uručili su joj i posebno priznanje Supernova.



Kolumbijka se zahvalila, rekavši: "Hvala. Mnogo hvala. Ovaj mjesec je za mene bio tako lijep. Bio je to jedan od najsretnijih mjeseci moga života. Osjećala sam se tako voljenom uz vas. Primila sam toliko vaših zagrljaja, poljubaca i ljubavi. Osjećam da je ovo tek početak i zbog vas, zbog te ljubavi koju mi dajete, toliko jako želim nastaviti pisati, toliko jako želim nastaviti stvarati glazbu i nastaviti dalje. Vi me inspirirate. Hvala od srca. Puno vas volim."

IZVOR:
ShakiraLoba Forum©
[Vrh] Go down
 
Shakira na dodjeli nagrada "Univision Premios Juventud 2010"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira najsexy na dodjeli "Premios Juventud" nagrada
» Shakira odradila probu za nastup na dodjeli nagrada "Premios Juventud"
» Shakira: Interview za Premios Juventud (Univision)
» Shakira @ Premios Juventud 2010
» Shakira će nastupiti na dodjeli Bambi nagrada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: